Hakkımızda

Saraç Bilişim, 2000 yılından bu yana bilgisayar ve yazılım teknolojileri üzerine uzmanlanlaşmış bir ekip tarafından kurulmuştur.

Firmamız profesyonel ekip ile Veri Kurtarma alanında 2004 yılından günümüze güvenilir ve başarılı olarak hizmet vermektedir. Her türlü medyadan veri kurtarma yapılmaktadır. Ücretsiz analiz yapıp sadece kurtarılan veriler üzerinden ücret almaktayız. Ücret almadan önce mutlaka verilerinizi görmenizi sağlamaktayız. Türkiye’nin tüm illerinden kargo yolu ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz. İade olan disklerde asla veri kaybı yaşanmadan getirdiğiniz durumda tekrardan iade edilir.

Gizlilik, Yüksek Başarı oranımız, Hızlı işlem süresi, Özel odalarda işlemlerin yapılması bizi seçmeniz için birkaç sebepten bazılarıdır. Verileriniz bizim için önem taşır…

Bilgisayar Harddiski, Notebook Harddiski,  (Western Digital, Seagate, IBM, Maxtor, Quantum, Fujitsu, Toshiba, Samsung, Hitachi) Flash Disk, Hafıza Kartı, Cep Telefonu, DVD, CD, Raid Sistemler, Ses Kayıt Cihazları ve diğer tüm veri kaydedilen cihazlardan verileriniz tekrardan geri getirilebilir..


Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Bize Veri Kurtarma Talebinizi Ulaştırabilirsiniz.  Google Onaylı Müşteri Yorumlarımız

  65 değerlendirmeye göre
  Ahmet Kavus
  Ahmet Kavus
  17/11/2022
  Web Sitesinden yazarak sorunumu anlattım. Kısa sürede geri dönerek, çok tatmin edici bir yanıt verdiler. Daha sonra telefonla da görüştüm ve yaklaşımları, soruna çok net ve ayakları yere basan açıklamalar getirmeleri güven verdi. Bilgisayarımı tamire bıraktım ve parça değiştirme kurnazlığına hiç sapmadan, tamir edilebilir durumda olduğu için parçayı tamir ederek sorunu çözdüler. Çok memnun kaldım. Güvenilir bir işletme. Tavsiye ederim.
  umitkale1818
  umitkale1818
  11/10/2022
  Bilgisayarımdan sorunu hızlı ve düzgün bir şekilde düzelttiler. Tekrardan teşekkürler.
  Nail Çolak
  Nail Çolak
  28/09/2022
  Bilgisayarinizla ilgili ne probleminiz varsa gonul rahatligiyla goturebilirsiniz. 👍
  Ahmet Furkan Bağcı
  Ahmet Furkan Bağcı
  23/09/2022
  İşlerinde gayet iyiler ve gördüğüm kadarıyla nezih insanlar.
  Biket A
  Biket A
  13/09/2022
  Laptop tamirinde 1numara... Başka yere götürmem. Sorunu kesin çözerler...
  Emre Bıyıklı
  Emre Bıyıklı
  13/07/2022
  Problemimi kısa süre içerisinde ve gayet uygun fiyata çözüme kavuşturdular, çok memnun kaldım. Bir sorun yaşıyorsanız hiç düşünmeden kendileriyle iletişime geçmenizi öneririm. Yapılan hizmetten ve teknik bilgilendirmelerinden ötürü kendilerine teşekkür ederim.
  Turna Medya
  Turna Medya
  28/06/2022
  Bir kaç defa teknik servis hizmeti aldık. Memnun kaldık.
  nothing to be done
  nothing to be done
  31/05/2022
  Malatya 'dan kargo ile lg marka cihazımı gönderdim. cihazımda "please wait" sorunu vardı. kargoyu teslim aldıktan hemen sonra cihazımı yapıp aynı gün bana tekrar kargo ile cihazımı ilettiler. cihazda hiçbir sorun kalmadı. ilgi ve alakalarına teşekkür ediyorum.
  Erdem Bey
  Erdem Bey
  31/05/2022
  Bugüne kadar bu alanda aldığımız en kaliteli hizmet diyebilirim. İletişim, hizmet kalitesi, sürecin hızla ilerlemesi ve sonucun da bu kadar memnuniyet verici olması ‘bilgisayarla ilgili bir sorun yaşarsak artık adresimiz belli’ rahatlığına kavuşturdu beni. Herkese de tereddütsüz bir şekilde tavsiye ediyorum. Muharrem Bey’e nezaketinden ve yetkinliğinden ötürü teşekkür ederim.